KONST / Litografier / Färglitografi 13152117
nr 1315 2117
Claes Folcker
(1940-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 348/360. Motivet: 54x74cm
Claes Folcker, svensk målare, tecknare och illustratör född 1940, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:22:33
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
23 mar
Claes Folcker
Läs mer om Claes Folcker